У Кременчуці хочуть збудувати кафедральний собор Київського патріархату

Суспільство
Ольга Матвієнко30 серпня 2016 о 17:19617 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Кременчуці хочуть збудувати кафедральний собор Київського патріархату
​Свято-Успенський собор хочуть відбудувати на його історичному місці.

У Кременчуці хочуть збудувати кафедральний собор Київського патріархатуУ Кременчуці хочуть відбудувати собор Київського патріархату

Депутати міськради дали згоду на початок будівництва Свято-Успенського кафедрального собору на його історичному місці, в районі площі Перемоги в Кременчуці. Першим кроком стане проведення громадських слухань щодо розроблення проекту містобудівної документації про можливість його розміщення. Про це пише видання «Кременчук Today».

Читайте також: У Кременчуці встановили кований пам’ятник загиблим в АТО

Раніше мова йшла про відтворення собору, однак, як зазначив благочинний Кременчуцького району Володимир Макогон, у рішенні потрібно змінити поняття відтворення на будівництво, інакше тільки бюрократичні особливості триватимуть десятки років. Його зауваження прийняли до уваги і рішення було прийняте з відповідною правкою.

– Давайте порахуємо, скільки у Кременчуці церков Української православної церкви Київського патріархату… Це Свято-Миколаївський собор, який будувався як польський костьол із розрахунку до 100 відвідувачів. Другий храм – це тимчасовий вагончик, який 21 рік стоїть біля колісного заводу в полі біля онкодиспансеру. Є наші священики на території дитячої лікарні, де приміщення ми теж перебудували за власні кошти. Ще служба проводиться на підприємстві «Лукас», однак то їхня приватна власність. Ось і всі церкви Київського патріархату в Кременчуці, – заявив Макогон.

Також він нагадав про перепоховання героя Антона Бутиріна, яке відбудеться 31 серпня:

– От ми всі завтра зустрінемось на похороні ще одного нашого героя… Скільки вас стоїть на вулиці? Що ви, молитися не хочете? Та місця немає в храмі…, – резюмував Макогон.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter