У двох містах Полтавщини створять консультаційні центри ДАБІ

Суспільство
Юлія Обелець29 вересня 2015 о 17:02855 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У двох містах Полтавщини створять консультаційні центри ДАБІ
Консультаційні центри ДАБІ розташують у щонайменше двох містах, які віддалені від обласного центру.

У двох віддалених містах Полтавщини створять консультаційні центри ДАБІУ двох містах Полтавщини створять консультаційні центри ДАБІ. Фото www.dabi.gov.ua

29 вересня Громадська рада при Державній архітектурно-будівельній інспекції України схвалила пропозицію ДАБІ створити у всіх регіонах України центри, які консультуватимуть громадян щодо заповнення дозвільної документації у сфері будівництва. Запропоновано відкриття щонайменше двох таких центрів у кожній області. Причому вони будуть розташовані в містах, які віддалені від обласного центру. Про це йдеться на Урядовому порталі.

В яким саме містах – поки що невідомо.

Сьогодні фахівці Інспекції надають консультації громадянам в Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП). Але вони не можуть охопити усіх бажаючих отримати відповідну послугу. Адже мешканцям віддалених від обласного міста населених пунктів важко дістатися до ЦНАП. Тому Держархбудінспекція вирішила наблизити консультаційний сервіс до людей.

У консультаційних центрах громадяни зможуть отримати усю необхідну інформацію щодо діяльності ДАБІ, роз’яснення стосовно заповнення дозвільних документів у сфері будівництва, інформацію про реалізацію положень так званої «будівельної амністії». Також фахівці Інспекції проконсультують громадян щодо порядку звернень до Держархбудінспекцій для ініціювання перевірок проблемних будівництв.

До теми – У полтавському ЦНАП хочуть створити електронну чергу

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter