Стало відомо, скільки полтавців-контрактників взяли в армію з початку року

Суспільство
Ольга Правденко27 квітня 2016 о 15:491540 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Стало відомо, скільки полтавців-контрактників взяли в армію з початку року
Серед тих, хто виявив бажання служити за контрактом 8% – це жінки.

Стало відомо, скільки полтавців-контрактників взяли в армію з початку рокуфото із сайту www.gazeta.ks.ua

Зазначимо, в лютому обласна влада заявляла, що квота Полтавської області на перше півріччя 2016 року – 674 контрактники. На кінець лютого бажання служити в армії за контрактом виявило майже 200 осіб. Про ситуацію станом на сьогодні розповів Едуард Бородай, підполковник, заступник обласного комісара по роботі з особовим складом.

– Нині служити за контрактом забажало 626 осіб з Полтавської області. З них 8 % – це жінки. Сьогодні зі збірного пункту відправляємо до навчальних центрів 55 осіб, – каже Бородай.

У І кварталі виконали поставлені завдання щодо комплектування військовослужбовців на контрактну службу Полтавський, Карлівський, Диканський, Глобинський, Козельщинський, Кобеляцький, Чутівський і Шишацький райони.

Стало відомо, скільки полтавців-контрактників взяли в армію з початку рокуВійськовослужбовці за контрактною службою. Фото надане Едуардом Бородаєм (2 шт.)

–У цих районах найбільш організовано ведеться роз’яснювальна робота, а також проводять на належному рівні військово-патріотичні заходи. А от найменше контрактників у Лубенському районі та місті Лубни, Семенівському, Чорнухинському, Великобагачанському та Оржицькому районах, – розповідає Едуард Миколайович. – Найбільше по чисельності виявили бажання служити за контрактом у містах Кременчук – більше 60 осіб, Миргород – понад 55 та Полтава – більше 80 осіб. Кожен четвертий з контрактників має статус учасника АТО.

Військовослужбовцям за контрактом обіцяють платити 7 тисяч гривень на місяць, а також надбавки, якщо вони виконують завдання в зоні АТО.

Стало відомо, скільки полтавців-контрактників взяли в армію з початку рокуКонтрактники з Карлівського району складають присягу

Загалом з початку року в Збройні сили прийнято на військову службу за контрактом близько 23 тис. людей. Таку цифру повідомив виконувач обов'язки головного управління персоналу Міноборони Марк Андрусяк, – пише "Українська Правда".

–Близько 2 тисяч людей уклали короткострокові контракти на 6 місяців.
Також на військову службу за контрактом перейшли 4 тисяч військових, покликаних під час 4-ї хвилі мобілізації в 2015 році, – зазначив Андрусяк.

Як відомо, в кінці березня в Міністерстві оборони заявили, що з початку року набрали вже 18 тисяч осіб на контрактну службу. Також в Міноборони повідомили, що у травні-червні до лав ЗСУ планують призвати на строкову службу 16 615 громадян.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter