Що планує влада Полтави до Дня незалежності України

Суспільство
Надія Труш31 липня 2015 о 14:212063 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Що планує влада Полтави до Дня незалежності України
Відомий попередній план заходів, які відбудуться у Полтаві з нагоди відзначення 24-річчя.

Що планує влада Полтави до Дня незалежності УкраїниЩо планує влада Полтави до Дня незалежності України. Фото monastirska.com.ua

На офіційному сайті Полтавської міськради опублікували розпорядження міського голови "Про відзначення 24-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України".

Серед запланованого – покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку та пам’ятного знаку «Загиблим українським козакам». Для цього збираються підготувати святковий сценарій.

У трудових колективах міста з нагоди державного свята проведуть урочисті заходи та збори.

Приберуть вулиці Фрунзе, Жовтнева, Леніна, Конституції та Першотравневий проспект.

В районних територіальних центрах соціального обслуговування організують виставки книг та фото, перегляди художнього та документального кіно, літературно-музичні свята, екскурсії.

Планують організувати додаткові обстеження матеріально-побутових умов проживання ветеранів та інвалідів міста, щоб виявити тих, хто потребують соціальної допомоги.

Окрім різних святкових заходів, які поки що планують, збираються провести і спортивно-масові заходи.

На вулицях встановлять банера з привітаннями, прапори розцвічування та святкової ілюмінації. Скільки на це піде коштів із міського бюджету, поки невідомо. Крім цього, у місті з’явиться соціальна реклама на тему незалежності України.

До теми: День Соборності України: згадуємо, як це було

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter