Ще один приклад для Полтави: у Глобиному ліквідували сміттєзвалище

Суспільство
Надія Труш13 липня 2015 о 15:381303 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Ще один приклад для Полтави: у Глобиному ліквідували сміттєзвалище
На місці сміттєзвалища посадять дерева.

Ще один приклад для Полтави у Глобиному ліквідували сміттєзвалищеВідтепер за засмічування лісомасиву у Глобиному штрафуватимуть. фото globyne-rada.gov.ua

Тимчасове сміттєзвалище, яке з роками перетворилося у постійно діюче – ліквідували.

Сміттєві гори у Глобиному вивезли. Одним із перших в місті було ліквідовано пункт складування сміття та побутових підходів по вулиці Польовій, потім на вулиці Глоби, йдеться на офіційному сайті Глобинської міськради.

Місцеві комунальники працювали над цим два тижні. Звісно, масштаби Глобинського сміттєзвалища набагато скромніші, аніж сміттєзвалища обласного центру.

На місці колишнього пункту складування сміття встановили знак-попередження про недопустимість подальшого самовільного складування сміття та про адміністративну відповідальність. Восени на цьому місці планують висадити дерева.

Відтепер сміття збиратиме спеціальний комунальний транспорт, який буде під'їжджати до дворів. Найближчим часом у Глобиному ще одну вулицю збираються врятувати від сміття – Богдана Хмельницького, де теж з часом облаштували міні-сміттєзвалище.

Нагадаємо, полтавське сміттєзвалище, що знаходиться у Макухівці, називають екологічною міною уповільненої дії, воду – непридатною до вживання.

До теми: У Гадячі планують збудувати лінію для сортування сміття

До слова, Глобине випереджає обласний центр не лише вирішенням екологічних проблем, а й ціновою політикою на проїзд у грромадському транспорті. Там проїзд підняли до 5 гривень.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter