П’ять фактів про Толоку в Полтаві

Суспільство
Таня Цирульник27 квітня 2016 о 17:501650 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 П’ять фактів про Толоку в Полтаві
Третя Толока відбулася без зайвого інформаційного галасу.

П’ять фактів про Толоку в Полтаві

Опоненти замовкли – вибори пройшли, критикувати лави зеленого кольору стало нецікаво. Організатори ж з «Нової Полтави» вирішили зекономити на рекламних білбордах, а інформацію про прибирання доносили до людей у соцмережах та на шпальтах власної газети. Працювало й уже добре налагоджене «сарафанне радіо» поміж учасників першої та другої толок.

Як проходило третє, наймасштабніше, прибирання дворів будинків – тільки факти.

П’ять фактів про Толоку в Полтаві

Факт 1. Кількість «толочан».

Участь у третій Толоці взяли майже півсотні дворів та 2 тисячі полтавців.

Факт 2. Толока – лише для організованих.

Участь у третій Толоці могли брати будинки з формою правління ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирних будинків) та приватний сектор, організований в ОСНи (орган самореалізації населення) . Також приймали заявки від будинків, які планують створити ОСББ чи ОСН, в такому разі потрібна була копія протоколу зборів мешканців із відповідним рішенням. Консультації щодо створення ОСББ та ОСН проводять в офісі Нової Полтави.

Факт 3. Що давали для облаштування дворів?

Учасникам надали матеріали для прибирання дворів після зими: мітли, граблі, лопати, вапно та макловиці, фарбу та щітки, мішки для сміття та робочі рукавиці. Відповідно до проблематики будинку, також надавали євроруберойд – для ремонту козирків, цемент та пісок – для ремонту цоколя будинку, штахетник – для квітників, дошки та брус – для виготовлення лав.

Факт 4. Приз у студію!

Мешканцям будинків-переможців відремонтують під’їзди їхнього будинку.

Факт 5. Чи буде Толока-4?

Відповідь організаторів лаконічна – буде. За умови ініціативи полтавців та їхнього бажання об’єднатися.

Лідер «Нової Полтави» Лев Жиденко традиційно робив об’їзд дворами, де проходила Толока. Свою ініціативу він охарактеризував так:

– Якщо комусь це не подобається – робіть по-своєму: більше, краще, іншими кольорами, під іншими прапорами, без прапорів, в іншу дату, в іншому форматі – як кому завгодно, але робіть! Активні люди змінять нашу країну, але починати завжди треба з себе і зі свого оточення!

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter