Психолог з Полтавщини запровадила чотири тренінги для роботи із дітьми-переселенцями зі Сходу

Суспільство
Наталія Сіробаб19 березня 2015 о 11:551475 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Психолог з Полтавщини запровадила чотири тренінги для роботи із дітьми-переселенцями зі Сходу
За відданість роботі полтавку нагородили орденом княгині Ольги III ступеня.

Президент України відзначив державною нагородою психолога ГУ ДСНС у Полтавській областіПрезидент України відзначив державною нагородою психологів ДСНС, фото з сайту mns.gov.ua (2 шт.)

Роботу жінок-психологів ДСНС високо оцінив Президент України Петро Порошенко та відзначив кращих працівниць Державної служби України з надзвичайних ситуацій державними нагородами, повідомляють на сайті ГУ ДСНС України в Полтавській області.

Так, відповідно до Указу Глави держави №126/2015 від 6 березня 2015 року, орденом княгині Ольги III ступеня нагороджено психолога ГУ ДСНС у Харківській області Ірму Херхадзе, психолога Полтавського гарнізону ДСНС Тетяну Ватульову, начальника відділу ГУ ДСНС у Донецькій області Анастасію Кучинську.

Нагадаємо, також Президент вручив нагороду полтавці, яка написала пісню «Вітя, чао!».

Саме оперативна та професійна робота психологів допомагає людям зі Сходу якомога швидше оговтатися від стресу.

Тетяна Ватульова, психолог із Полтавського гарнізону ДСНС, працює не лише з людьми, які постраждали внаслідок надзвичайних ситуацій, а й із особовим складом рятувальної служби.

Президент України відзначив державною нагородою психолога ГУ ДСНС у Полтавській області

Психолог проводить постійні консультації зі співробітниками ДСНС області, заняття з психологічної підготовки, тренінги, практичні вправи.

Починаючи з 2014 року, жінка постійно спілкується з переселенцями зі Сходу і проводить із ними групові та індивідуальні тренінги і вправи, аби якнайшвидше допомогти людям пристосуватися до нових умов життя.

Наразі психолог працює з переселенцями, які прибули зі східних регіонів у Кременчуці, Комсомольську, Козельщинському, Глобинському, Диканському, Чорнухинському районах Полтавської області. Вона розробляє та проводить тренінги, семінари, впровадила 4 тренінгові програми для зменшення рівня напруги дітей-переселенців. Ці програми запропоновані освітянам, медичним та соціальним працівникам, волонтерам для використання в роботі.

Протягом лютого цього року, коли значно збільшилася кількість людей зі Сходу, Тетяна надавала психологічну допомогу переселенцям, які прибули з окупованої території на центральний залізничний вокзал у Київ для подальшого переміщення в інші регіони. За декілька днів психолог поспілкувалася з понад 300 особами та надала їм психологічну допомогу.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter