Президент розповів, якою має бути наступна мобілізація

Суспільство
Юлія Обелець12 лютого 2016 о 08:39856 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Президент розповів, якою має бути наступна мобілізація
Президент Петро Порошенко наголосив на тому, що у подальшому формування українського війська має відбуватися, передусім, за контрактним принципом.

Президент розповів, якою має бути наступна мобілізаціяПрезидент розповів, якою має бути наступна мобілізація. Фото – www.rbc.ua.

Механіків-водіїв, снайперів, десантників, спецназівців – першочергово потребуватимуть під час наступної, поки що неоголошеної, мобілізації.

– Ми маємо використати всі ресурси і резерви для забезпечення комплектації контрактної армії,– наголосив Президент, виступаючи на першому в цьому році засіданні Ради регіонального розвитку.

При цьому Глава держави повідомив, що поки що не прийняв рішення про направлення до Верховної Ради законопроекту щодо оголошення чергової хвилі мобілізації. Про це йдеться на сайті Президента України.

– Коли досвідчений боєць, який провів рік на фронті, повернувся додому, відпочив, але має бажання, патріотизм, досвід боронити державу, нам треба провести потужну роз’яснювальну роботу для того, щоб набирати наших славних воїнів для поповнення контрактної армії. Левова частина хвилі мобілізації, яка зараз має бути відправлена додому, як ми і обіцяли, через демобілізацію, має бути заміщена контрактною складовою, – сказав Президент, зазначивши, що, в першу чергу, це стосується воїнів, які володіють певними спеціальностями: механіків-водіїв, снайперів, десантників, спецназівців, які вже навчені і можуть одразу ж приступити до виконання обов’язків.

Нагадаємо, у Полтаві Народних Героїв України нагородили

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter