Президент дозволив військовим служити на контракті півроку

Суспільство
Юлія Обелець24 жовтня 2015 о 08:31944 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Президент дозволив військовим служити на контракті півроку
Петро Порошенко підписав закон, що дозволяє служити за контрактом 6 місяців військовослужбовцям.

Президент дозволив військовим служити на контракті піврокуПрезидент дозволив військовим служити на контракті півроку. Фото ukr.segodnya.ua

Мова йде про Закон України №711-VIII "Про внесення змін до Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" щодо уточнення строків військової служби за контрактом.

Прийняття такого документу дозволить збільшити кількість військовослужбовців за контрактом з досвідом бойових дій у Збройних Силах України та інших військових формуваннях.

Як роз’яснюють на сайті Глави держави, пропонується встановити для: військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, які вислужили під час дії особливого періоду не менше 11 місяців, осіб, звільнених з військової служби під час дії особливого періоду, які приймаються на військову службу за контрактом у період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану (настання воєнного часу) або оголошення рішення про демобілізацію, строк військової служби в календарному обчисленні – 6 місяців.

Передбачається також можливість дострокового припинення контракту в разі закінчення особливого періоду або оголошення рішення про демобілізацію.

Також врахована можливість продовжити військову службу за контрактом у разі закінчення строку контракту і незавершення особливого періоду на строк 6 місяців.

Нагадаємо, не всі райони Полтавщини справляються з осіннім призовом

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter