Правила поведінки на воді: що треба знати

Суспільство
Надія Труш30 червня 2015 о 15:052573 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Правила поведінки на воді: що треба знати
Пропонуємо згадати правила поведінки на воді.

Аби в майбутньому зменшити кількість загиблих на водних об'єктах, слід обережніше поводитися на річках, озерах і ставках.

Правила поведінки на воді: що треба знатиПравила поведінки на воді: що треба знати. Фото та інфографіка з сайту tourismnews.com.ua

Насамперед обирайте для купання спеціально відведені та обладнані місця, у крайньому разі – чистий пологий берег. Відпочивайте на воді вранці й ближче до вечора, коли сонце гріє, але немає небезпеки перегрівання.

Не купайтеся відразу після прийому їжі та в нетверезому стані, а також не пірнайте після тривалого перебування на сонці. Температура води повинна бути не нижче +17°С, у більш холодній – перебувати небезпечно.

Правила поведінки на воді: що треба знати

Плавайте не більше 20 хвилин, причому цей час повинен збільшуватися поступово, починаючи з 3-5 хвилин.

Особливу увагу слід приділити безпеці дітей на водних об'єктах. У жодному випадку не залишайте малечу без нагляду поблизу водойм. Купатися діти повинні лише під наглядом дорослих, які добре вміють плавати.

Правила поведінки на воді: що треба знати

Не дозволяйте дітлахам бешкетувати на воді, стрибати в річку чи озеро з круч, мостів та інших високих місць, а також наодинці запливати далеко від берега. Стежте за тим, аби діти обережно плавали на надувних матрацах та іграшках і не наближалися до суден, човнів і катерів, які можуть пропливати поруч.

До теми: На Полтавщині мати викинула немовля в річку

За матеріалами Управління ДСНС України

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter