Порошенко підписав закон про збільшення українських пісень в радіоефірах

Суспільство
Надія Труш7 липня 2016 о 13:28455 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Порошенко підписав закон про збільшення українських пісень в радіоефірах
Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо частки музичних творів державною мовою у програмах телерадіоорганізацій».

Порошенко підписав закон про збільшення українських пісень в радіоефірахПорошенко підписав закон про збільшення українських пісень в радіоефірах

Згідно з законом, телерадіоорганізації при здійсненні радіомовлення повинні забезпечувати частку пісень державною мовою в обсязі не менше 35% загального обсягу пісень, поширених протягом доби, а також не менше 35% загального обсягу пісень, поширених у кожному проміжку часу між 7.00 та 14.00 і між 15.00 та 22.00. Про це повідомляє Інститут масової інформації.

Обсяг частки пісень державною мовою та іноземними мовами, які є офіційними мовами Європейського Союзу, визначається в ліцензії на мовлення телерадіоорганізації.

Закон набирає чинності через чотири місяці з дня його опублікування. З дня набрання чинності цим законом мінімальна частка ведення передач державною мовою має становити протягом першого року – не менше 50%, протягом другого – не менше 55%, протягом третього – не менше 60%.

16 червня Верховна Рада зобов'язала радіостанції транслювати кожну третю пісню українською мовою. За відповідний законопроект № 3822-д «Про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (щодо частки пісень державною мовою в музичних радіопрограмах і радіопередачах) за основу та в цілому проголосували 268 народних депутатів.

До теми: Порошенко підписав закон на захист пенсіонерів

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter