Попри численні заборони, у Полтаві продовжується незаконне будівництво під чужими квартирами

Суспільство
Надія Труш23 червня 2016 о 16:201561 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Попри численні заборони, у Полтаві продовжується незаконне будівництво під чужими квартирами
Будівництво за адресою Степана Кондратенка, 5, призупинене кілька тижнів тому, знову розпочалося.

Попри численні заборони, у Полтаві продовжується незаконне будівництво під чужими квартирами

Нагадаємо, у Полтаві борються із незаконною забудовою, яку влаштували нові власники однієї із квартир багатоповерхівки.

На початку червня «Коло» писало про цю ситуацію. За згаданою вище адресою неодноразово проводили перевірки різні інстанції. Люди писали звернення в Інспекцію по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста, в Київську районну у місті Полтаві раду, навіть до однієї із політичних партій та марно. Все, що отримували полтавці, обурені будівництвом під вікнами їхніх квартир – письмові повідомлення, що дозволи на забудову ніхто не надавав, на забудовників накладали штрафи та зобов’язували знести прибудову. А у одній із відповідей йдеться, що на усну вимогу виконкому один із забудовників привів територію навколо добудови у належний стан. Однак жителі будинку незгодні із відповідями і хочуть, аби їм все ж таки показали або дозвіл, або проект. У підсумку будівництво, яке велося без жодних дозволів, призупинили. Утім, як виявилося, ненадовго.

Як можна побачити з фото, будівництво продовжується, і на території, яка ще донедавна була частиною двору, «виросли» стіни.

Попри численні заборони, у Полтаві продовжується незаконне будівництво під чужими квартирамиЖінка з папкою у руці – одна із власниць-забудовників, за словами жительки будинку Анжеліки

Такий вигляд із вікна спостерігає одна із мешканців будинку, яка й надіслала фото у редакцію.

Попри численні заборони, у Полтаві продовжується незаконне будівництво під чужими квартирами

Обурені продовженням будівництва жителі будинку знову викликали поліцію – утім, це не допомагає вирішити проблему.

Попри численні заборони, у Полтаві продовжується незаконне будівництво під чужими квартирами

Неофіційно жителі будинку розповідають, що забудову нібито веде людина, яка працює у Інспекції з питань захисту прав споживачів у Полтавській області. Та перевірити цю інформацію, принаймні, домовитися про зустріч, поговорити по телефону – не вдається. Телефон, вказаний на сайті Полтавської ОДА – 56-56-34 – значиться як відключений за несплату.

«Коло» слідкує за перебігом подій, тож у наступних номерах газети і на сайті очікуйте продовження теми.

До теми: «Гаражний скандал» у Супрунівці під Полтавою

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter