Помер екс-мер Лубен

Суспільство
Надія Труш20 травня 2016 о 11:57792 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Помер екс-мер Лубен
Помер колишній мер Лубен Василь Коряк.

Помер екс-мер ЛубенПомер екс-мер Лубен. Фото з соціальної мережі

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі написав нардеп Костянтин Іщейкін. він помер учора, 19 травня.

– Сьогодні нас покинув наш земляк - Василь Васильович Коряк. Тиждень тому відзначив свій 64-й день народження і раптово пішов у засвіти. Більшість знала його як міського голову Лубен. Я знав його як непересічну, надзвичайно цікаву людину, справжнього патріота і дуже поважав його. Юрист-журналіст, слідчий, закінчив Літературний інститут. Народився в Бригадирівці на Хорольщині, потрапив до Лубенського дитбудинку, закінчив школу із золотою медаллю, але запальний характер привів на лаву підсудних. Ви думаєте щось зіпсувало його чи змінило орієнтири у житті? Він закінчив юридичний факультет Київського державного університету і працював слідчим. А через чотири роки після юрфаку одержав другу вищу освіту - у Москві Літературний інститут Спілки письменників СРСР імені Горького, відділення прози. Він був знайомим з Булатом Окуджавою і ще десятками відомих людей, які товаришували з ним, обговорювали творчість. Член Національної спілки журналістів України, талановитий журналіст... Його газету «Тихий жах» досі пам'ятають, а жарти цитують. Двічі обраний міським головою Лубен. Мер, що протестував проти влади - «Україна без Кучми». Його велика громадська діяльність не залежала від посад. Звісно, і Помаранчеву революцію він підтримав. Щасливий був його знати, разом працювати, чути мудрі думки. Висловлюю глибоку співчуття родині з приводу раптової і тяжкої утрати. Світла пам'ять гарній Людині і Громадянину! – поділився спогадами Іщейкін.

Довідково: Василь Коряк з 1979 по 1994 роки працював міліціонером, З 1994 по 1998 – міський голова Лубен. У 2006 році був обраний на цю посаду вдруге. Заслужений юрист України.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter