Полтаву відвідали хлопці з гурту Фіолет

Суспільство
24 лютого 2016 о 12:18934 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтаву відвідали хлопці з гурту Фіолет
У Полтаві 21 лютого виступив гурт Фіолет.

Полтаву відвідали хлопці з гурту Фіолет. Фото Софії Руденко

Сергій Мартинюк, він же Колос, фронтмен ФІОЛЕТу, в рамках свого сольного проекту в новому форматі піаноакустики завітав до Полтави. До нього приєднався ще один музикант Петро Свіст – клавішник, разом з яким і створювали нову програму. Тур охоплює близько 30 міст, серед яких обласні і районні центри України, та кілька білоруських міст.

Можна сказати, що це був затишний квартирник. Була доволі домашня атмосфера, теплі обійми, відвертий рівень подачі пісень. Помітно, що з кожним приїздом луцького гурту Fiolet family поповнюється гарними людьми.

Молоді артисти не співають в якомусь певному стилі тільки тому, що він зараз популярний. Вони творять лише ту музику, яка їм до вподоби, і це одна з переваг, за що їх любить публіка.

На концерті звучали не лише нові пісні, а й написані раніше. Сольний проект Колоса розпочався наприкінці 2012 року з появою дебютного альбому. До того часу вже був створений власний гурт, у складі якого спочатку створювали музику лише для свого кола. 1 жовтня 2009 року вважається днем народження гурту, адже в цей день вони відіграли свій перший повноцінний концерт тривалістю в 25 хвилин. Також цього дня у світі відзначають Міжнародний день музики.

Не обійшлося й без сюрпризів. Сергій з Петром привезли з собою дві кавер-версії, які ще не виконували. Одна з них – пісня Віктора Павліка. Після цього ще жартував, що якщо запише його студійну версію, то Віктор подасть на нього до суду за те, що він виконав краще нього. Жарти жартами, а заспівав він не гірше.

Під час виступу музиканти називали свою музику «суїцидально-депресивною». Імовірно, через те, що подекуди у їхніх піснях можна знайти і біль, і смуток, і розчарування. Є пісні й про кохання, про те, що «ніхто як я не цілував твої долоні», співак каже «люби мене за те, який з тобою», запрошує «зайди в мій дім, і хай не став для тебе він своїм, не став своїм» . Більш ніж за 6 років вони написали чимало пісень ­– ліричних, душевних, трагічних, чуттєвих. Посмакувати ними можна не лише йдучи на роботу чи навчання в навушниках. Сергій сказав, що наприкінці року вони знову вирушать в тур українськими містами, і до того ж повним складом.

Наостанок з артистами фотографувалися, брали автографи, спілкувалися, ділилися враженнями.

Софія Руденко

До теми: Афіша на 23-25 лютого

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter