Полтаву відвідав міністр оборони України

Суспільство
Юлія Обелець29 жовтня 2015 о 15:591184 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтаву відвідав міністр оборони України
Степан Полторак поспілкувався із командуванням та особовим складом Полтавського гарнізону.

Полтаву навідав міністр оборони УкраїниСтепан Полторак. Фото www.segodnya.ua

29 жовтня в рамках робочої поїздки міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак зустрівся з керівним та особовим складом Полтавського гарнізону, відвідав одну з військових частин Збройних Сил України.

Очільник оборонного відомства оглянув територію військової частини, зокрема казармений фонд та штаб, – повідомляють на Урядовому порталі.

– Основне завдання сьогодні – підготовка до зимового періоду та забезпечення бійців необхідним обмундируванням, – наголосив генерал армії України Степан Полторак, перебуваючи в Полтаві.

Також Міністр оборони зустрівся з начальником квартирно-експлуатаційного відділу м. Полтава та наголосив на важливості оперативного вирішення житлових проблем військовослужбовців.

– Наразі збільшено грошову компенсацію за піднайм житла для військовослужбовців, ми отримали необхідні кошти від Кабміну, - зазначив Міністр оборони. – Тому проблем із виплатою компенсацій не повинно бути!

Нагадаємо, військовослужбовець, якому надійшла черга на отримання житла, має право отримати грошову компенсацію за належне його сім’ї для отримання жиле приміщення.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter