Полтавцям профінансують проекти з розвитку громадянського суспільства

Суспільство
Ольга Матвієнко14 липня 2016 о 12:01626 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавцям профінансують проекти з розвитку громадянського суспільства
​Кошти виділять із обласного бюджету.

Полтавцям профінансують проекти з розвитку громадянського суспільстваПолтавцям профінансують проекти з розвитку громадянського суспільства. Фото chasopys.te.ua

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації оголосив конкурс проектів громадських організацій. Фінансування програм здійснюватимуть іза рахунок обласного бюджету.

Проекти на конкурс можуть подати організації, які є юридичними особами, зареєстрованими не пізніше, ніж за два роки до оголошення конкурсу.

Приймаються проекти, спрямовані на реалізацію таких цілей та пріоритетних завдань:

1. Утвердження патріотизму, духовності, моральності, загальнолюдських цінностей.

2. Формування національної свідомості, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей, гордості за минуле і сучасне та поваги до державної символіки.

3. Електронне урядування.

4. Підтримка реформ на регіональному рівні.

5. Підвищення рівня громадянської активності членів територіальних громад, забезпечення їх участі у державотворчих процесах.

6. Роз’яснення чинного законодавства щодо декомунізації.

Із детальною інформацією про конкурс можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА: http://publicpolinfo.gov.ua у розділі «Конкурси, оголошення».

Конкурсні пропозиції приймаються щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 09.00 до 12.00 та з 13.00 до 16.00, за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45, каб. 132. Терміни подання документів на конкурс – з 13 червня до 29 липня включно.

До теми: У Гадяцькому районі не можуть визначитися із центрами об’єднаних громад

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter