Полтавцям нагадали, коли поїзди почнуть курсувати за літнім часом

Суспільство
Юлія Обелець16 березня 2016 о 08:43624 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавцям нагадали, коли поїзди почнуть курсувати за літнім часом
З 27 березня поїзди курсуватимуть за літнім часом

Полтавцям нагадали, коли поїзди почнуть курсувати за літнім часомПолтавцям нагадали, коли поїзди почнуть курсувати за літнім часом. Фото – news.bigmir.net

Укрзалізниця нагадує пасажирам, що 27 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Відправлення та прибуття поїздів на квитках вказується з урахуванням цього переходу.

У зв'язку з переходом 27 березня 2016 року о 3 годині за київським часом на літній час (стрілки годинника буде переведено на одну годину вперед) відкоригували графік руху пасажирських поїздів, – йдеться на Урядовому порталі.

Тому мандрівникам, які запланували поїздки, а також тим, хто зустрічатиме на вокзалі гостей, варто бути уважними та вчасно перевірити свого годинника.

Усі зміни заздалегідь внесли та узгодили з адміністраціями сусідніх країн. Таким чином, у квитках вказано час відправлення та прибуття з урахуванням коригувань графіка руху поїздів.

Нагадаємо, перехід на зимовий і літній час відбувається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 «Про порядок обчислення часу на території України».

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter