У Полтаві писатимуть листи, щоб підтримати людей, чиї права порушили

Суспільство
Надія Труш4 грудня 2015 о 15:02686 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві писатимуть листи, щоб підтримати людей, чиї права порушили
Відбудеться марафон з написання листів в знак підтримки людей, права яких порушуються.

Полтавців закликають написати листа заради прав людиниПолтавців закликають написати листа заради прав людини. Фото – pravoslavnews.com.ua

10 грудня – День прав людини. З нагоди цієї події у Полтаві збираються провести марафон в підтримку людей, чиї права порушують.

Організатори закликають у соціальній мережі проявити небайдужість до беззаконня, прийди 6 грудня о 16.00 за адресою: вул. Жовтнева, 32.

– Щороку міжнародна організація Amnesty International проводить марафон з написання листів, в знак підтримки людей, права яких порушуються у всьому світі, – йдеться у запрошенні.

Довідково: Марафон –один з найбільших міжнародних заходів, що проводиться на підтримку людей, чиї права були порушені. Він відбувається щороку у грудні і присвячується Міжнародному дню прав людини. Цього року він триватиме з 4 по 10 грудня. Протягом цього періоду в різних населених пунктах України люди писатимуть листи на підтримку героїв цьогорічного марафону – тих, хто постраждав від утисків, переслідувань, незаконних дій та правопорушень. Метою є надіслати якомога більше листів до урядів та органів влади відповідних країн на підтримку конкретних людей, чиї права були порушені, а також виявити з ними солідарність.

Висловити свою підтримку можна і on-line.

До теми: Ахтем Сейтаблаєв привіз полтавцям фільм про депортацію татар «Хайтарма»

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter