Полтавці зможуть перевірити, куди йдуть бюджетні кошти

Суспільство
Надія Труш4 листопада 2015 о 18:26820 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавці зможуть перевірити, куди йдуть бюджетні кошти
Про використання публічних коштів на спеціальному сайті тепер може дізнатися кожен мешканець області.

Полтавці зможуть перевірити, куди йдуть бюджетні коштиПолтавці зможуть перевірити, куди йдуть бюджетні кошти. Фото ogo.ua

Сьогодні, 4 листопада, у облдержадміністрації відбулася прес-конференція директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вадима Штефана і директора Департаменту фінансів Павла Кропивки щодо відкритості використання публічних коштів. Про це йдеться на сайті Полтавської ОДА.

– Почав працювати відповідний сайт, на якому передбачено оприлюднення звітів про використання бюджетних коштів. Як державний орган ми прагнемо, щоб уся інформація по використанню бюджетних коштів була оприлюднена на єдиному веб-порталі. Це надасть змогу громадськості детально ознайомитися із їх використанням, – зазначив Вадим Штефан.

– Інформацію про раціональне використання державного бюджету кожен зможе переглянути на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів Міністерства фінансів України, а також на сайтах місцевої влади. Сайт тільки розпочав свою діяльність і поки що працює у тестовому режимі, – наголосив Павло Кропивка.

До теми: Чиновника полтавського міськвиконкому підозрюють у зловживанні владою

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter