Полтавці мають змогу узаконити самочинні забудови

Суспільство
Ольга Матвієнко22 липня 2015 о 12:261039 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавці мають змогу узаконити самочинні забудови
ДАБІ розробила відеоінструкцію щодо реалізації права громадян на «будівельну амністію».

Полтавці мають змогу узаконити самочинні забудовиДАБІ розробила інструкцію, як скористатися «будівельною амністією». Фото – shpyrka.com.ua

Державна архітектурно-будівельна інспекція України розробила інформаційний відеоролик, який допоможе громадянам скористатися їхнім правом на так звану «будівельну амністію». Він покроково пояснює порядок дій, який має здійснити громадянин, аби узаконити самочинне будівництво, побудоване в період з 1992 по 2011 рік. Про це повідомляють у прес-службі ДАБІ.

ДАБІ сподівається, що така відеоінструкція прискорить реалізацію на практиці законодавчих норм про «будівельну амністію».

Читайте також: В Україні запрацювали електронні адмінпослуги у сфері будівництва

Нагадаємо, що в Україні почала діяти так звана «будівельна амністія». Це доступний та швидкий спосіб легалізувати самочинні будівництва, якщо будівельні роботи відбувалися в період з 5 серпня 1992 по 12 березня 2011 року і не порушують державних будівельних норм щодо розміщення об’єкту.

З детальною інформацією щодо реалізації «будівельної амністії» можна ознайомитись на офіційному сайті ДАБІ України.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter