Полтавським рятувальникам пошиють нову форму

Суспільство
Ольга Матвієнко31 липня 2015 о 15:401885 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавським рятувальникам пошиють нову форму
Зразки тканини обговорили бійці ДСНС та начальник управління.

Полтавським рятувальникам пошиють нову формуРятувальники обрали тканину для нової форми. Фото – www.poltava.mns.gov.ua

31 липня начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Віктор Дейнега разом з досвідченими бійцями Аварійно-рятувальної частини, які беруть безпосередню участь у ліквідації різних надзвичайних подій та ситуацій, визначали кращий матеріал для виготовлення форменого одягу рятувальників та взуття.

– Полтавська обласна рада виділила близько 3 мільйонів гривень. Із них уже зараз маємо 1 мільйон, який піде на першочергове – форму, бойове спорядження та паливно-мастильні матеріали, – розповіла Світлана Рибалко, речниця ДСНС області. Нині таку програму підтримки затвердили у Полтавській області, чи є подібні в інших областях говорити не беруться, але переконують – програма таки унікальна для України.

Вибір взуття та матеріалу для форми начальник управління Віктор Дейнега повністю довірив бійцям.

Після огляду представлених зразків взуття, яке виготовлене на українських фабриках, думки стосовно якості збіглися. Віктор Дейнега зауважив, що обраний зразок берців – попадання у ціль. Рятувальники із запропонованих варіантів вибрали армійський зразок. Таке взуття коштує 540 гривень за пару і їх замовлять для тих, хто безпосередньо бере участь у ліквідації надзвичайних ситуацій та подій. Для офіцерського складу закуплять менш цупкі та більш дешевші – по 450 гривень.

– Тепер ми оформимо заявку, складемо кошторис і потім, разом з представниками особового складу будемо відстоювати свою позицію, якщо раптом запитають, чому замовляємо по 540 берци, а не по 450 гривень. Адже саме вам у них працювати і ви краще вмієте довести, які саме потрібні, – зазначив Віктор Дейнега.

Полтавським рятувальникам пошиють нову формуДля безпосередніх учасників ліквідації надзвичайних подій закуплять дорожчі і більш цупкі берци. Фото – www.poltava.mns.gov.ua

Так само визначили тканину для пошиття літньої та зимової форми. За словами працівників ДСНС, замовлятимуть спеціальне пофарбування, щоб форма не вицвітала так швидко, як попередня.

Нагадаємо, що у середині липня полтавські рятувальники вийшли на протест із вимогою реформування служби. Зокрема, говорили, що з і так невеликої заробітної плати доводиться ще й форму купувати.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter