Полтавський КХП збільшив валовий прибуток майже в 5 разів, - Гліб Ульяненко

Суспільство
26 жовтня 2015 о 16:40889 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавський КХП збільшив валовий прибуток майже в 5 разів, - Гліб Ульяненко
Попри складний фінансовий стан та недостатність власних обігових коштів ДП «Полтавський комбінат хлібопродуктів» вийшов на високі показники виробництва протягом 9 місяців поточного року.

Полтавський КХП збільшив валовий прибуток майже в 5 разів, - Гліб Ульяненко

Про це заявив в.о. директора держпідприємства Гліб Ульяненко. На підприємстві виготовляють трьохсортове хлібопекарське борошно, хліб і хлібобулочні вироби, манну крупу та пшеничну висівки, займаються реалізацією власної продукції, у тому числі на експорт. За результатами 9 місяців 2015 року чистий дохід від реалізації продукції, товарі та послуг склав 30 млн. грн, що в 2,3 рази більше ніж у відповідний період минулого року. Валовий прибуток забезпечено на рівні 8,1 млн грн зі зростанням по відношенню до 2014 року в 4,7 рази. «Ця динаміка підтверджує, що підприємство має високий потенціал та за умови ефективної організації здатне працювати прибутково. Особливо х урахуванням того, що Полтавщина посідає 3 місце в Україні за показниками виробництва валової продукції в сільському господарству, велика частка якої належить зерновим», — підкреслив Гліб Ульяненко.

Разом із тим він підкреслив, що подальше зростання підприємство стримується зношеним обладнанням. Частково воно було оновлено в 2014 році, проте велика його частка досі майже непридатна для використання. Вихід із ситуації бачать у прозорій та конкурентній приватизації. «Навіть якщо нам допоможе державний бюджет або міжнародні фінансові установи, це буде разовий транш, який не зможе кардинально змінити ситуацію на підприємстві. Модернізація потребує системних інвестицій. Отже зі свого боку ми виступаємо з пропозицією дати старт приватизації комбінату, але не як виробничого майданчика для нових проектів, а як готового і діючого зернового бізнесу. Отже наразі перед топ-менеджментом стоїть головне завдання — збільшувати прибутковість та інвестиційну привабливість підприємства», — повідомив Гліб Ульяненко.

Прес-служба Мінагрополітики

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter