Полтавський Червоний хрест збирає канцтовари для малозабезпечених дітей

Суспільство
Ольга Матвієнко29 серпня 2016 о 15:22616 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавський Червоний хрест збирає канцтовари для малозабезпечених дітей
​Аби зібрати дітей до школи, закликають допомогти полтавців.

Полтавський Червоний хрест збирає канцтовари для малозабезпечених дітей

Полтавська обласна організація Товариства Червоного Хреста України звернулася до небайдужих полтавців із проханням взяти участь у Всеукраїнській благодійній акції «Подаруй дитині День Знань». Під час акції планують зібрати канцелярські товари для школярів із малозабезпечених родин вимушених переселенців, учасників АТО, багатодітних сімей та сімей, які опинились в скрутних життєвих обставинах.

Портфель, пенал, ручки, олівці, лінійки, зошити, фарби й пензлики для малювання тощо – це предмети, які повинен мати кожен школяр. При цьому в організації наголошують, якщо речі були уже у використанні вашою дитиною, але знаходяться в задовільному стані, Червоний Хрест з вдячністю прийме їх у пожертву.

Читайте також: Зібрати дитину у школу: у скільки обійдеться полтавцям

Грошові кошти у Червоному Хресті попросили перераховувати на розрахунковий рахунок Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України з позначкою акція: «Подаруй дитині День Знань».

Збір шкільного приладдя проводиться у відділеннях Червоного Хреста у всіх районах по області та у Полтаві за адресами: вул. Кучеренка, 4; вул. Шведська, 52.

Р/р 260066804, ПАТ «Полтава-банк» МФО 331489 код 02940302.

E-mail: polredcross@yandex.ru

Тел.: (0532) 60-67-41.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter