Полтавщині виділили 301 мільйон гривень субвенції

Суспільство
Надія Труш13 листопада 2015 о 15:05622 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавщині виділили 301 мільйон гривень субвенції
Уряд виділив 301 мільйон гривень полтавським комунальним підприємствам на погашення боргів.

Полтавщині виділили 301 мільйон гривень субвенціїПолтавщині виділили 301 мільйон гривень субвенції. Фото z-city.com.ua

Кошти з держбюджету підуть на погашення різниці в тарифах за газ та електроенергію, інформує прес-служба Полтавської ОДА.

Очільник області Валерій Головко повернувся із робочого відрядження до столиці. Спільні зусилля та наполеглива робота протягом останніх місяців керівника області, управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації та Кабміну увінчалися успіхом – Полтавщина отримала від уряду кошти на погашення боргів комунальних підприємств.

– Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк підписав постанову щодо погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, – прокоментував Валерій Головко. – Йдеться про субвенцію для Полтавської області у розмірі 301 мільйон гривень, яка буде використана для погашення боргу, що виник через різницю в тарифах на природній газ та електроенергію і фактичною сплатою населенням за комунальні послуги, тепло, водопостачання тощо. Хочу подякувати уряду та особисто Прем’єра – за підтримку ініціатив Полтавщини і профільному управлінню облдержадміністрації, яке подавало відповідні розрахунки на розгляд Кабміну та захищало інтереси полтавських комунальних підприємств.

За словами т. в. о. начальника управління житлово-комунального господарства ОДА Едуарда Реви, кошти цьогорічної субвенції від держави допоможуть деяким комунальним підприємствам погасити борги, які накопичилися ще з 2012 року. Йдеться, зокрема, і про ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго». Коштів достатньо, щоб вирішити проблему заборгованості — і надалі комунальні підприємства не потерпали від штрафних санкцій та нарахування пені через невчасні розрахунки за газ та електроенергію.

Залишилися технічні моменти. Головне оперативно провести процедуру взаємозаліків, щоб до кінця року використати кошти субвенції і погасити заборгованість. Тому до 15 грудня заплановано оформити процедуру заліків за газ та електроенергію, потім заслухають представників комунальних підприємств.

До теми: Полтавщина залучила на проекти громад понад 1 мільйон євро та 1 мільйон 270 тисяч доларів США

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter