Полтавщина планує приймати загальнодержавні заходи українців з особливими потребами

Суспільство
Юлія Обелець6 листопада 2015 о 08:00584 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавщина планує приймати загальнодержавні заходи українців з особливими потребами
Наступного року полтавці цілком можуть стати свідками всеукраїнських змагань, спортивних зборів та фестивалів за участі людей з обмеженими фізичними можливостями.

www.volynnews.comПолтавщина планує приймати загальнодержавні заходи українців з особливими потребами. Фото www.volynnews.com

Принаймні, проведення таких заходів на терені Полтавщини ініціюватиме голова Полавтської ОДА Валерій Головко, – повідомляють на сайті Полтавської ОДА.

— Через психологічні бар’єри цього літа у таборах вдалося оздоровити лише 17 діток з особливими потребами, — прокоментував Валерій Головко. — Батьки бояться відпускати своїх дітей не лише тому, що вважають, що їм буде некомфортно, а побоюються, що їх будуть ображати. Є такі моменти — і цей бар’єр нам потрібно ламати разом. Саме тому ми хочемо проводити в Полтавській області спортивні збори, змагання, фестивалі за участі відомих українців із особливими потребами. Щоб полтавські діти, їхні батьки побачили, що у сучасному світі людина з особливими потребами може бути успішною і жити повноцінним життям.

Проведення таких заходів у Полтавській області наступного року Валерій Головко ініціюватиме через Міністерство соціальної політики, Міністерство сім’ї, молоді і спорту, щоб загальноукраїнські заходи проходили саме на теренах Полтавщини. Тим паче, що область має і досвід , і певні напрацювання щодо проведення різних заходів серед людей з обмеженими фізичними можливостями.

Як прокоментував голова Полтавської обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів «Спілка інвалідів України» Сергій Чумак, у практичній роботі представникам його організації найважче — це вивести людину з особливими потребами із чотирьох стін її власного дому. І щодо оздоровлення дітей також.

Нагадаємо, полтавці з обмеженими можливостями провели флешмоб і нагадали про недоступність міста

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter