Полтавщина отримала гроші для виплат переселенцям

Суспільство
Ольга Матвієнко17 червня 2015 о 14:261165 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавщина отримала гроші для виплат переселенцям
Вимушені переселенці із Криму та Донбасу отримають грошову допомогу.

Полтавщина отримала гроші для виплат переселенцямВимушеним переселенцям на Полтавщині вчасно виплачують допомогу. Фото – www.gazeta-misto.te.ua

Інформація щодо виплати щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції розмістили на офіційному сайті Полтавської ОДА.

У повідомленні йдеться про те, що відповідно до постанови Кабміну, в області в повному обсязі виплатили грошову допомогу для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг за травень.

15 червня в область надійшли кошти для проведення виплати щомісячної адресної допомоги 6 695 сім’ям за червень 2015 року на суму 9,7 мільйона гривень.

Виплата зазначеного виду державної допомоги буде проведена в найкоротший термін через установи уповноважених банків, говориться на сайті ОДА.

До теми: У Полтаві відкрили Інформаційно-консультативний центр державної служби зайнятості

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter