Поліграф та «курс виживання» чекає на бажаючих служити в КОРДі: про умови відбору

Суспільство
Юлія Обелець28 жовтня 2015 о 16:59940 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Поліграф та «курс виживання» чекає на бажаючих служити в КОРДі: про умови відбору
Відомі критерії та етапи відбору до поліцейського спецрозділу КОРД

Поліграф та «курс виживання» чекає на бажаючих служити в КОРДі: про умови відборуПоліграф та «курс виживання» чекає на бажаючих служити в КОРДі: про умови відбору. Фото glavnoe.ua

Заступник Міністра внутрішніх справ України Олексій Руденко назвав вимоги до кандидатів на службу у поліцейському спецпідрозділі, – йдеться на Урядовому порталі.

Перший етап – подання та опрацювання анкет. Анкети претендентів введуть у спеціальну програму, після чого комп'ютер автоматично відфільтровує осіб, які не підпадають основним критеріям.

Наступним етапом стене психологічне тестування. До його проведення залучать незалежну спеціалізовану компанію. За результатами тестів кандидатів, їх рекомендуватимуть для роботи запсихотипом в одному з трьох напрямків: безпосередньо у поліцейському підрозділі спеціального призначення, у програмі захисту свідків або ж у підрозділах з охорони громадського порядку, які протидіятимуть масовим заворушенням.

Олексій Руденко також зазначив, що відібраних кандидатів протестують з допомогою поліграфа – так званого "детектора брехні", однак особливістю цього тестування стане перевірка з допомогою технологій аналізу голосу.

Претендентів перевірятимуть на причетність до сепаратизму, кримінальне минуле, залежність від наркотиків або алкоголю, схильність до розголошення службової інформації. Крім того, кандидатів перевірятимуть на причетність до злочинів проти мирного населення під час подій лютого 2014 року в Києві.

Після проходження цих випробувань кандидата допустять до перевірки фізичної підготовки – біг, підтягування, комплекс силових вправ, а також до практичних стрільб з пістолета і автомата.

Останнім, найскладнішим етапом стане 5-денний курс виживання. Бійці спатимуть не більше чотирьох годин, долатимуть 20-кілометрові марші з повною амуніцією, отримуватимуть інші критичні навантаження.

– Тобто не пройшов якийсь етап – до наступного не допускається, – зазначив заступник очільника МВС.

Він також нагадав основні вимоги до бійців поліцейського спецназу: відсутність судимості, вік 21-35 років, досвід практичної роботи і служби в Збройних Силах України, органах внутрішніх справ, Національній поліції або в інших державних силових структурах не менше чотирьох років. Розглядатимуться також і кандидатури учасників АТО.

Для довідки: КОРД – корпус оперативно-раптової дії.

До теми – Аваков назвав заробітні плати, які отримуватимуть нові дільничні та спецназівці

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter