Пільговиків у Полтавській області хочуть перевозити за талонною системою

Суспільство
Ольга Матвієнко19 березня 2015 о 08:021201 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Пільговиків у Полтавській області хочуть перевозити за талонною системою
32% населення області мають право на пільговий проїзд.

Пільговиків у Полтавській області хочуть перевозити за талонною системоюПільговики у Полтавських автобусах, можливо, їздитимуть за талонами. Фото – www.zhitomir.info

У Полтавській ОДА знайшли спосіб зекономити кошти держбюджету. Цього року на компенсацію перевезення пільгових категорій населення виділили 40 мільйонів.

Загалом в області 32% людей мають право на пільговий проїзд в міському та приміському транспорті. У Департаменті соцзахисту пропонують повернути талонну систему.

Суть цієї системи полягає у чіткому контролі і впорядкуванні самого використання пасажирського транспорту тими, хто справді має право на безкоштовний проїзд, і головне – ним користується. Адже деякі пільговики їздять постійно і не лише за нагальних потреб, а інші цією пільгою не користуються.

На Полтавщині протягом 2007-2012 років проводили експеримент із впровадження талонної системи обліку, і це дало можливість скоротити по окремих районах обсяг державної субвенції на 20-30% щорічно та проводити відшкодування за фактично надані послуги конкретному пільговику.

Голова обласної державної адміністрації Валерій Головко надіслав пропозиції до Міністерства інфраструктури України щодо можливості проведення в Полтавській області експериментального проекту із застосування талонної системи обліку при наданні пільг на проїзд окремим категоріям громадян.

Читайте також: Вартість проїзду всередині Полтавської області не перевищуватиме 45 копійок за кілометр

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter