Під час сесії Полтавської облради влаштували протест

Суспільство
Юлія Обелець25 квітня 2014 о 12:471734 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Під час сесії Полтавської облради влаштували протест
Представники громадських організацій влаштували у сесійній залі акцію проти надання дозволу на видобування газу однієї з компаній.

Під час сесії Полтавської облради влаштували акцію протесту

Близько 13.00 представники громадських організацій вийшли з плакатом у зал, де проходить сесія. Це була міні акція проти надання дозволу на видобування газу компанії "Східний геологічний союз" у Миргородському районі. Оскільки, з їх слів, від надання дозволу на розробку надр цій компанії до бюджету області гроші не надходитимуть, – повідомляє з місця події журналіст Ольга Матвієнко.

Валерія Янченко, виконавчий директор "Східного геологічного союзу", зазначила, що з 2007 року підприємство перерахувало області більше 6 мільйонів гривень. Люди, що знаходяться в залі, такий аргумент зустріли вигуками Ганьба!

З приводу ситуації, взяв слово і нардеп Юрій Бублик. Він зауважив, що обурення громади викликає непрозорість у діяльності нафто-газових компаній.

Депутати не проголосували і дозвіл компанії не дали.

Загалом сьогодні розглянули вісім питань про надання дозволів різноманітним підприємствам на розробку надр на території Полтавської області.

Нагадаємо з 10.00 триває сесія Полтавської облради: мають розглянути 43 питання

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter