Перевізники самі встановлюватимуть ціни за проїзд у міському транспорті

Суспільство
Ольга Матвієнко5 травня 2015 о 16:001526 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Перевізники самі встановлюватимуть ціни за проїзд у міському транспорті
Кабмін скасував державне та муніципальне регулювання тарифів на пасажирські перевезення.

Перевізники самі встановлюватимуть ціни за проїзд у міському транспортіПеревізники самі встановлюватимуть тарифи на перевезення. Фото – www.pravda.lutsk.ua

Кабінет міністрів України скасував державне та муніципальне регулювання тарифів на всі пасажирські перевезення, окрім залізничних, повідомляє Громадське ТБ.

Зокрема, відповідно до постанови №240 від 25 березня 2015 року, з постанови «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» вилучено норму про те, що державна виконавча влада та виконавчі органи міських рад встановлюють тарифи на перевезення пасажирів автобусів, які працюють у звичайному режимі руху, приміського, в приміському та міжміському, внутрішньообласному сполученні.

Нагадаємо, що 6 травня в Полтаві повинні відбутися громадські слухання щодо підвищення ціни на проїзд у громадському транспорті.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter