Одна із фракцій в Полтавській міськраді виступила проти виборів на окупованих територіях

Суспільство
Надія Труш7 липня 2016 о 11:43539 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Одна із фракцій в Полтавській міськраді виступила проти виборів на окупованих територіях
Депутати міськради закликають полтавців підписати звернення проти виборів на окупованих територіях України, потім передадуть його нардепам Юрію Бублику та Сергію Капліну.

Одна із фракцій в Полтавській міськраді виступила проти виборів на окупованих територіяхОдна із фракцій в Полтавській міськраді виступила проти виборів на окупованих територіях. Фото molbuk.ua

Публікуємо звернення депутатів фракції «Самопоміч»:

– Оскільки є загроза проведення виборів на окупованих територіях Донецької і Луганської областей, а також ризик надання їм особливого статусу залишаються високими, депутати від фракції «Об'єднання «Самопоміч» звернулися до представників Полтавщини у Верховній Раді Юрія Бублика Бублика та Сергія Капліна з вимогою не голосувати за зміни до Конституції та ЗУ «Про вибори в ОРДЛО», – йдеться у заяві.

Народних депутатів закликають не дозволити проводити вибори на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, допоки Україна повністю не відновить контроль над ними і не допустити надання їм особливого статусу.

Депутати також ініціювали збір підписів небайдужих громадян під зверненням до народних депутатів Бублика і Капліна, з аналогічними вимогами.

– Народні обранці закликають ухвалити закони, які дадуть змогу називати речі своїми іменами: окупацію не тільки Криму, а й частин Донецької і Луганської областей — саме окупацією, а Росію — окупантом. А також дозволять припинити торгівлю з окупованими територіями та встановити ретельний контроль над лінією розмежування, щоб не годувати окупанта та зупинити контрабанду, яка нищить українську армію. Підписати звернення ви можете у приймальні «Об’єднання «Самопоміч» за адресою пров. Романа Шухевича (Піонерський), 4, – йдеться у заяві.

До теми: В Україні розпочалася демобілізація

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter