ОБСЄ: Кількість жертв торгівлі людьми в Україні зростає

Суспільство
Надія Труш6 серпня 2016 о 16:50680 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 ОБСЄ: Кількість жертв торгівлі людьми в Україні зростає
Спеціальний посланник і координатор ОБСЄ з питань протидії торгівлі людьми Мадіна Ярбуссінова відзначає збільшення кількості громадян України, які є жертвами торгівлі людьми.

ОБСЄ: Кількість жертв торгівлі людьми в Україні зростаєОБСЄ: Кількість жертв торгівлі людьми в Україні зростає. Фото dossier-ua.com

– Україна залишається країною походження, транзиту і країною тих, хто потрапляє в руки торговців людьми. Криза (конфлікт на Донбасі) в Україні тільки збільшив кількість людей, які знаходяться в групі ризику і потрапляють в мережі торговців людьми. За останні 2 роки збільшилася кількість людей, які є жертвами торгівлі людьми , – цитують Мадіну Ярбуссінову на pravda.com.ua.

За її словами, органи Міністерства внутрішніх справ і поліція також виявляють організаторів торгівлі людьми, але в цілому заходів, які приймає Україна в цьому напрямку, недостатньо.

– В ОБСЄ з моменту конфлікту на Донбасі вирішили надати цьому значення, щоб попередити зростання людей, які можуть бути жертвами торгівлі людьми, – зазначила вона. Також підкреслила, що Україна продовжує залишатися в центрі уваги ОБСЄ в цьому питанні.

На Полтавщині офіційно від торгівлі людьми постраждало п’ятеро, неофіційно – більше.

До теми: Найбільше українців продають в Росію та Польщу

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter