Новорічне привітання від журналістів «Коло»

Суспільство
Андрій Іванов31 грудня 2015 о 12:471025 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Новорічне привітання від журналістів «Коло»
Дорогі, любі читачі!

Новорічне привітання від журналістів «Коло»Фото - www.gintur.com

Т.Ц. Напередодні Нового року закликаю Вас утриматись від тостів типу «Рік був поганим» або «Добре, що цей рік закінчився»! Коза образиться і поскаржиться Мавпі, яка покаже вам, що гірше таки може бути! Тож подякуємо Козі за її мудрість і покладаймося на прихильність Мавпи! Так, було складно, але ж ми сильні й розумні, уміємо робити висновки і маємо віру в майбутнє! Усе має бути добре, бо ми цього варті! Зажуємо наші проблеми олів’є та запиймо їх шампанським!

А.І. Бажаю, щоб у Новому році у вас не було діабету від цукру Мамая та не довелося лікуватися від цього аптечками Матковського.

Ю. О. Бажаю полтавцям та жителям області, аби їх ніколи не полишало почуття патріотизму, як би їх не дістала українська, полтавська влада. Нехай у вас завжди буде розчищено під колесами, тепло у оселях та багато у гаманцях!

О. П. Любі читачі! У Новому 2016 році я бажаю вам робити якомога більше неймовірних вчинків! Ламати стереотипи, відкидати якомога далі свої сумніви, полюбити себе з усіма недоліками і перевагами, веселитися від душі!

О.М. Друзі! Щиро бажаю вам щастя, наснаги на добрі діяння. І щоби українська синьо-жовта зірка завжди вказувала вам вірний патріотичний шлях.

Н.С. Хочу побажати вам завжди досягати своєї мети і мати для всього достатньо натхнення та сил.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter