Написаний диктант єдності полтавці можуть відіслати на перевірку ще сьогодні

Суспільство
Ольга Правденко10 листопада 2015 о 12:36903 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Написаний диктант єдності полтавці можуть відіслати на перевірку ще сьогодні
Сьогодні останній день, коли полтавці можуть відіслати диктант на перевірку.

Написаний диктант єдності полтавці можуть відіслати на перевірку ще сьогодніДиктант писали в день писемності. Фото з сайту gazeta.lviv.ua

Учора, 9 листопада, всі бажаючі українці писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

У Полтаві перевірити свої знання можна було, написавши диктант вдома, або ж прийти в Полтавську обласну бібліотеку для юнацтва ім. О. Гончара.

– До нас на написання диктанту завітало близько 20 осіб. Всі – наші читачі, переважно школярі та люди середнього віку. Загалом ми запрошували усіх відвідувачів бібліотеки, але багато не змогли прийти через роботу, – каже Вікторія Піскова, провідний бібліотекар бібліотеки. – Дехто говорив, що писав диктант і раніше, але не наважувався відіслати його, інші – прийшли вперше.

Обов’язковою умовою при написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності – робота повинна бути написана від руки.

Сам диктант з’явиться в інтернеті через 3 дні. Підсумки підбиватимуть у грудні. Втім, ще сьогодні всі, хто написав, але так і не наважився відіслати диктант, маю змогу відправити його поштою або на електронну адресу Українського радіо.

Читайте також: полтавці розповіли, які читають книги та чи відвідують бібліотеки

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter