На Полтавщині за допомогою системи електронних закупок придбають етиловий спирт та молоко для лікарні

Суспільство
Андрій Іванов24 березня 2016 о 14:00712 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині за допомогою системи електронних закупок придбають етиловий спирт та молоко для лікарні
Фахівці громадської організації «Інституту аналітики та адвокації» на прес-конференції розповіли, які закупівлі на Полтавщині відбуватимуться найближчим часом і як з користю для підприємців взяти у них участь.

На Полтавщині за допомогою системи електронних закупок придбають етиловий спирт та молоко для лікарніВасиль Жгун, експерт з комерційної діяльності ІАА та Наталія Нікітенко, заступник головного лікаря Полтавської обласної клінічної лікарні імені М. Скліфосовського з економічних питань.

Наразі заплановано дві закупки, проведення яких буде максимально відкритою.

Василь Жгун, експерт з комерційної діяльності ІАА, повідомив, що анонсуватимуть закупівлі Полтавської обласної лікарні імені М. Скліфосовського: етиловий спирт на суму 395 тисяч гривень та молоко коров’яче на 307 тисяч 730 гривень.

Наталія Нікітенко, заступник головного лікаря Полтавської обласної клінічної лікарні імені М. Скліфосовського з економічних питань, говорить, першим буде конкурс на закупівлю етилового спирту:

- Минулого року було два учасники, цього року очікуємо більше. Друга – закупівля – молоко. Воно призначене на видачу спецхарчування для тих, хто працює у важких умовах праці. Частина також йде на харчування хворих.

У часники прес-конференції закликали бізнес брати участь у торгах. Адже вони проходитимуть максимально чесно та прозоро. Вони створені саме для того, щоб повернути віру підприємців у державні торги. Визначатиме найкращу пропозицію спеціальний комітет з конкурсних торгів. До нього входять вісім різнопрофільних членів.

На Полтавщині за допомогою системи електронних закупок придбають етиловий спирт та молоко для лікарніФото Андрія Іванова (2 шт.)

Довідка «Кола»:

Наприкінці 2015 року Верховна Рада прийняла закон «Про публічні закупівлі», який невдовзі вступив у силу. З 1 квітня усі центральні органи влади перейдуть до системи електронних закупівель, а з 1 серпня – місцеві. Втім, до системи таких закупівель потрібно звикати й підприємцям. ІАА бореться за анонсування закупівель на засадах конкурентності, прозорості та відкритості.

Читайте також: Антимонопольники Полтавщини порушили справу проти виробників смаженого насіння «Хомка»

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter