На Полтавщині триває проект ЄС та програми розвитку ООН

Суспільство
Наталія Сіробаб4 березня 2016 о 14:34696 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині триває проект ЄС та програми розвитку ООН
У Полтавській області розпочався наступний етап співпраці Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» з громадами Миргорода та Комсомольська.

На Полтавщині триває проект ЄС та програми розвитку ООННа Полтавщині триває проект ЄС та програми розвитку ООН, фото з сайту adm-pl.gov.ua

29 лютого за участю представників облдержадміністрації, обласної ради та Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у режимі скайп-конференції відібрали об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та ініціативних груп будинків у тих містах, які братимуть участь у Проекті ЄС та ПРООН, йдеться на сайті Полтавської ОДА.

На заході були присутні заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, директор Департаменту економічного розвитку Інна Іщенко, спеціаліст із розвитку громад Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Олександр Рябий.

Усього в основний список учасників відібрали по 6 ОСББ та ініціативних груп у кожному місті.

Проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» цього року планує виділити від 82 700 до 89 900 американських доларів на область для проектів, які ініціюють відібрані ОСББ у містах-партнерах проекту: Миргороді та Комсомольську. Розмір фінансування залежатиме від ефективності та складності проектів ОСББ.

ДОВІДКОВО

Спільний проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» реалізується в Полтавській області, починаючи з 2009 року, з метою розвитку сільських територій шляхом реалізації ініціатив мешканців сіл, об’єднаних у громадські організації, для реального вирішення місцевих проблем.

Перша фаза проекту за підтримки обласного бюджету допомогла реалізувати в області 50 ініціатив громад із покращення місцевої інфраструктури загальною вартістю понад 7 млн грн.

У другій фазі Проекту, яка тривала з 2011 року, реалізовано 54 ініціативи громад загальною вартістю понад 10 млн грн.

З 9 жовтня 2014 року реалізується ІІІ фаза Проекту. Вона має на меті сприяти сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні та впроваджуватиметься протягом 2014 - 2018 років із загальним бюджетом 23,8 млн. євро, наданих Європейським Союзом (23 млн. євро) та ПРООН (800 тисяч євро).

У рамках цієї фази Проекту планують реалізувати:

– 32 мікропроекти громад у 8 районах області (Лохвицькому, Шишацькому, Козельщинському, Чутівському, Пирятинському, Оржицькому, Зіньківському, Кременчуцькому);

– додатковий компонент із муніципального розвитку – 2 міста (Миргород та Комсомольськ) отримають підтримку з розвитку ОСББ, реалізації мікропроектів ОСББ із енергоефективності, впровадження інноваційної діяльності та технологій на місцевому рівні з забезпеченням кращого обслуговування житлового сектору;

– 2 проекти з поліпшення умов життя внутрішньо переміщеним особам, які мігрували до Полтавської області у зв’язку з військовим конфліктом на Сході України. Підтримка передбачає відновлення житлових споруд комунальних об’єктів для проживання осіб зазначеної категорії.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter