На Полтавщині стартував місячник добровільної здачі зброї

Суспільство
Ольга Правденко1 березня 2016 о 19:05847 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині стартував місячник добровільної здачі зброї
80% нелегальних автоматів та пістолетів, що нині люди тримають в себе, це зброя з зони АТО.

На Полтавщині стартував місячник добровільної здачі зброїГромадяни, які добровільно здадуть зброю, уникнуть покарання. Фото з сайту vse.media

Сьогодні, 1 березня, в Україні розпочався місячник добровільної здачі зброї. Люди, які протягом цього місяця добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності, – нагадують на сайті ГУ НП.

Здану в цей термін мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, в подальшому можна зареєструвати офіційно в особисту власність і використовувати на законних підставах.

Поліція нагадує полтавцям що згідно з частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (носіння, зберігання, придбання, виготовлення, передача чи збування вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) – караються позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

На сайті ТСН, посилаючись на МВС, зазначають, що кількість злочинів, скоєних із застосуванням вогнепальної зброї, за останні місяці збільшилася в кілька разів. Це пов'язують саме з тим, що зброї в людей стає більше. Близько 80% нелегальних автоматів та пістолетів, що нині люди тримають в себе, це зброя, вивезена контрабандою з зони АТО.

Телефони для довідок у Полтаві:

Полтавський відділ ГУНП – (0532) 56-09-51,

Відділення №1 – (0532) 56-65-87,

Відділення №2 – (0532) 58-44-68,

Полтавське районне відділення – (0532) 59-44-81

Нагадаємо, у минулому році полтавці добровільно здали міліції більше 150 одиниць зброї

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter