На Полтавщині соцпрацівники частіше навідуватимуться до одиноких пенсіонерів

Суспільство
Юлія Обелець1 серпня 2016 о 12:39801 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині соцпрацівники частіше навідуватимуться до одиноких пенсіонерів
Планують збільшити кількість відвідувань соцпрацівниками людей поважного віку.

На Полтавщині соцпрацівники частіше навідуватимуться до одиноких пенсіонерівНа Полтавщині соцпрацівники частіше навідуватимуться до одиноких пенсіонерів. Фото – nnm.me

У зв’язку з збільшенням випадків нападів злочинцями на населення поважного віку, обласна влада вирішила збільшити періодичність навідувань до стареньких працівників соцзахисту. Про це йшлося на апаратній нараді в голови області 1 серпня.

– Нам слід краще подбати про безпеку одиноких людей похилого віку, – зауважив Валерій Головко, очільник Полтавської ОДА. – Згідно зі статистикою, яку мені надали в поліції, у нас в області зростає кількість випадків злочинної діяльності проти одиноких осіб поважного віку. Ця категорія населення технологічно неозброєна, і часто не в змозі вчасно повідомити про те, що перебуває в небезпеці.

До теми – На Полтавщині четверо невідомих до смерті закатували пенсіонерку та побили її чоловіка

Голова області зазначив, що слід обладнати оселю стареньких «тривожною» кнопкою, або ж налаштувати їхні «мобільні» так, щоб при натисканні однієї клавіші – могли повідомити, що потребують допомоги. Також Валерій Головко озвучив необхідність більш частішого навідування соцпрацівниками до потребуючого населення.

Побажання голови області прокоментували в Департаменті соцзахисту.

– Із 20 тисяч одиноких пристарілих громадян Полтавщини лише 30% мають мобільні телефони, – зауважила Людмила Корнієнко, директор Департаменту праці та соціального захисту. – Це по-перше. По-друге, згідно з нормативами, нині соцпрацівник може лише двічі на тиждень відвідувати одиноких осіб поважного віку. Але цього реально недостатньо. Ми вже внесли пропозицію, працюватимемо з територіальними громадами, аби за рахунок місцевих бюджетів збільшити відвідування соцпрацівниками до щоденних. Наша область стане першою в цьому.

Тож вирішили розробити відповідну Програму і винести її на розгляд Кабміну.

Читайте також – Мінімальні пенсію та зарплату планують підвищити раніше грудня

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter