У Полтаві мітингували проти комунальних тарифів

Суспільство
Ольга Правденко27 березня 2015 о 17:192012 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві мітингували проти комунальних тарифів
На мітингу проти підвищення комунальних тарифів заступник голови обласної ради Марченко написав заяву на звільнення.

У Полтаві мітингували проти комунальних тарифівНа мітингу в Полтаві вимагали справедливих тарифів. Фото Ольги Матвієнко

Мітинг проти підвищення комунальних тарифів починався досить спокійно. На площі перед Полтавською обласною державною адміністрацією зібралося понад дві сотні осіб. Переважно – люди похилого віку. Не обійшлося і без представників громадських організацій Полтави.

– Я прийшов сюди, тому що не можу більше терпіти ось цей бандитизм: в аптеках, у лікарнях, на комунальних підприємствах. Ціни нереальні. Я не думаю, що на цьому мітингу можна буде чогось добитися, але боротися народу за свої права треба, адже нам платять не європейські пенсії і зарплати, а наші. Я вже порахував, що за воду платитиму десь 180 гривень на місяць, за опалення близько 500 гривень. Зараз мені всі послуги, разом із платою за телефон обходяться приблизно у 800 гривень, – розповів Юрій Потаков, пенсіонер з Полтави.

У Полтаві мітингували проти комунальних тарифівПолтавці вважають підвищення тарифів геноцидом. Фото Ольги Матвієнко

Спочатку люди обурювалися непідйомними цінами на комунальні послуги. Нагадаємо, уже з 1 квітня вартість на тепло, світло та воду суттєво підвищиться. Потім почали вимагати вийти до них і пояснити ситуацію представників влади. Зрештою до громади вийшли двоє заступників голови Полтавської обласної ради – Володимир Марченко та Володимир Микійчук. Марченко, взявши до рук мікрофона, почав виступати перед людьми, зазначивши, що він такий же платник за компослуги, які і всі. Проте саме ці слова подіяли на обурену громаду, як червона ганчірка. Люди почали звинувачувати заступника голови обларди в бездіяльності і в тому, що він завалив роботу комісії, яка перевіряла законність підвищення тарифів. Люди оточили Марченка та змусили написати заяву на звільнення.

У Полтаві мітингували проти комунальних тарифівВолодимир Марченко пристав на вимогу громади, але заяву кілька разів не приймали. Фото Ольги Матвієнко

Мітингувальники також одноголосно проголосували за звернення до голови обласної ОДА та голови обласної ради з рядом вимог, серед яких – негайне скликання сесії обласної ради 31 березня, а не 7 квітня. Громадськість вимагала, щоб депутати продовжили строк роботи комісії, з перевірки фінансово-господарської діяльності комунпідприємтсв "Полтаватеплоенерго" та "Полтававодоканал", а також заборонити їм розгляд питань щодо перегляду тарифів на послуги підприємств.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter