Міськрада екс-Комсомольська уже офіційно стала Горішньоплавнівською

Суспільство
Надія Труш8 липня 2016 о 13:02781 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Міськрада екс-Комсомольська уже офіційно стала Горішньоплавнівською
На офіційному сайті міськради змінили назву на Горішньоплавнівську міську раду Полтавської області.

Міськрада екс-Комсомольська уже офіційно – Горішні ПлавніМіськрада екс-Комсомольська уже офіційно стала Горішньоплавнівською

Комсомольська міська рада стала Горішньоплавнівською. На офіційному сайті міськради екс-Комсомольськ уже на початку червня називали Горішніми Плавнями, але не в офіційній назві.

Виявляється, відповідне рішення було затверджене в ході сесійного засідання ще 21 червня 2016 року. Про це йдеться на сайті Інституту Нацпам’яті.

Аналогічним чином змінено й офіційну назву виконавчого комітету міської ради. Структурним підрозділам органів місцевого самоврядування, підприємствам і установам комунальних форм власності запропоновано привести свої правовстановлюючі документи у відповідність з новою назвою міста.

Нагадаємо, рішення Парламенту про перейменування Комсомольська в Горішні Плавні вступило в силу 3 червня.

– Як пояснив в.о. начальника юридичного відділу Горишньоплавнівської міськради Ігор Чернявський, з 16 червня майже у всіх державних реєстрах замість Комсомольська вказується назва Горішні Плавні. Тому найменування органів місцевого самоврядування необхідно приводити у відповідність з офіційною назвою міста, – йдеться у повідомленні.

Однак це неточність. Ще 17 червня і до кінця місяця назву не змінювали.

До теми: Жителі Горішніх Плавнів хочуть перейменувати місто на Святомиколаївськ

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter