Миргородська авіація відкрила двері для майбутніх контрактників

Суспільство
Ольга Матвієнко1 липня 2016 о 10:041141 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Миргородська авіація відкрила двері для майбутніх контрактників
831 бригада тактичної авіації у Миргороді провела день відкритих дверей у своїй частині.

Продовжуючи інформаційну компанію з роз’яснення умов служби у Збройних силах України, Полтавський обласний військовий комісаріат провів День відкритих дверей у 831-й бригаді тактичної авіації, що дислокується у Миргороді.

Миргородська авіація відкрила двері для майбутніх контрактниківФото надане прес-службою Полтавської ОДА

Подивитися, чим живе і як працює авіація на Полтавщині, приїхали більше 330 представників районних державних адміністрацій області, районних (міських) військових комісаріатів, молодіжних військово-патріотичних організацій, студентів та молоді прибули до військової частини у місті Миргороді. Про це повідомили у прес-службі Полтавської облдержадміністрації.

– Прохання до присутніх донести на апаратних нарадах, зустрічах з активом району (міста), сільської (селищної) радах, через місцеві засоби інформації справжні умови в яких проходять військову службу, завдання та вакантні посади. Головна мета чесно і відкрито, нічого не приховуючи сприяти свідомому рішенню громадян на користь військової служби адже зараз як ніколи армію потребує вмотивованих, патріотично налаштованих професіоналів, – зазначив Едуард Бородай, заступник Полтавського обласного військового комісара по особовому складу та громадськістю підполковник.

Представник військової частини довів до присутніх бойовий шлях, внесок і участь авіації, зокрема Миргородської частини, у антитерористичній операції.

Учасникам заходу показали казармене приміщенням, ознайомили їх із особливостями несення служби роти охорони, бойовою технікою тощо.

Командир частини полковник Сергій Ялишев подякував присутнім за внесок у популяризацію військової служби та запросив бажаючих до проходження служби як на рядових, сержантських посадах так і на офіцерських.

Цього дня, 30 червня, із Полтавського обласного збірного пункту в черговий раз направили 75 добровольців, які свідомо прийняли рішення стати на захист країни та підписати контракт зі Збройними силами. А з початку року більше тисячі громадян з Полтавщини вже підписали контракт на проходження служби.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter