Головний міліціонер Полтавщини розповів, яким повинен бути шериф

Суспільство
Юлія Обелець29 вересня 2015 о 17:371141 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Головний міліціонер Полтавщини розповів, яким повинен бути шериф
На думку Олега Беха, реформа дільничних інспекторів міліції, які стануть шерифами, має починатися із зміцнення матеріальної бази служби.

Головний міліціонер Полтавщини розповів, яким повинен бути шерифОлег Бех, начальник УМВС Полтавщини. Фото з сайту mvs.gov.ua

29 вересня в приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації відбувся круглий стіл на тему «Безпечне середовище проживання людини – пріоритетні завдання влади». Про це йдеться на сайті УМВС області.

На зустрічі, зокрема, присутні обговорили питання щодо перспектив реформування правоохоронної системи, створення нової патрульної поліції та інституту дільничних поліцейських. Зі слів начальника обласного управління міліції Олега Беха, дільнична служба – одна з ключових служб в системі МВС, адже саме дільничними розкривається майже 50 відсотків скоєних злочинів, вони першими прибувають на місце події.

Нагадаємо, Яценюк у Полтаві анонсував появу «українських шерифів», а Аваков – як змінюватиметься поліція

Він твердить реформа дільничних інспекторів міліції має починатися із зміцнення матеріальної бази служби, а це новий транспорт, житло, комунікації. Також кожен дільничний повинен вивчати англійську мову, відвідувати семінари з вивчення нових методів та форм роботи з громадянами, заняття із психології та інше.

– Шериф має мати житло на своїй дільниці, сучасний офіс із необхідними комунікаціями – комп’ютер, принтер, Інтернет, телефон, - зазначив Олег Володимирович, - він повинен співпрацювати з патрульними поліцейськими, органами місцевої влади, громадянами та громадськими формуваннями. Лише за підтримки громади робота шерифа буде продуктивною та корисною людям.


Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter