Головний міліціонер Олег Бех: лікарів, які прооперували не ту дитину, «обілили»

Суспільство
Ольга Правденко17 липня 2015 о 11:301903 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Головний міліціонер Олег Бех: лікарів, які прооперували не ту дитину, «обілили»
Полтавське міське управління охорони здоров’я повністю виправдало дії лікарів.
Головний міліціонер Олег Бех: лікарів, які прооперували не ту дитину «обілили»Фото з сайту ginekol.com

Трохи більше місяця тому випадок, який стався в дитячій міській лікарні Полтави, обурив громадськість. Тоді лікарі перепутали трьохрічних дітей і в результаті помилково прооперували не ту дитину. Замість того, щоб усунути дівчинці проблеми на лівій нирці, прооперували праву. Мати дівчинки написала заяву в міліцію.

Лікарі відкидали свою провину, стверджували, що не путали дітей, а потреба в оперуванні іншої нирки ніби то виникла вже під час оперативного втручання.

Олег Бех, начальник Полтавського обласного управління МВС прокоментував на якій стадії зараз знаходиться розслідування.

– Лікар, який оперував дитину, вже вийшов на роботу,він не відсторонений управлінням охорони здоров’я міста від виконання своїх посадових обов’язків, – каже Олег Бех. – На сьогодні справа продовжує розслідуватися, практично проведені всі необхідні слідчі дії і базуватися підозри їм будуть на основі висновків судово-медичної експертизи. Ми готові дійти аж до МОЗ, якщо не отримаємо всі відповіді на те, що відбулося на операційному столі.

За словами пана Беха Полтавське міське управління охорони здоров’я повністю «обілило» дії лікарів і не пред’явило будь-яких підтверджень того, що ті виконали щось не правильно в ході оперативного втручання.

– Хочу сказати, що дитині зробили вже дві операції, а тепер треба зробити ще й третю. Тому сподіваюся, що вищі органи охорони здоров’я дадуть відповідний висновок і ми все-таки направимо справу в суд, де цих лікарів притягнуть до відповідальності.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter