Тарифи, вибори, допомога АТО, Сорочинський ярмарок – розмова із заступником голови Полтавської ОДА Пісоцьким

Суспільство
Надія Труш10 серпня 2015 о 17:30943 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Тарифи, вибори, допомога АТО, Сорочинський ярмарок – розмова із заступником голови Полтавської ОДА Пісоцьким
8 серпня гостем програми "Рибний день" студії ГромадськогоТБ.Полтава став перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Андрій Пісоцький.

гість Андрій ПісоцькийАндрій Пісоцький побував у гостях Громадського ТВ. Фото poltavske.tv

Андрій Пісоцький займає посаду заступника очільника області кілька місяців, але за цей термін устиг дати немало обіцянок та поставив перед собою ряд завдань. Про виконання обіцяного та політичну ситуацію у Полтаві розповів журналістам.

Зокрема, Андрій Пісоцький зазначив, що влада йому потрібна для того, аби змінити на краще та розвивати область.

– У мої функціональні обов’язки входить економічний розвиток Полтавської області, інфраструктура і транспорт, дороги. Зараз тривають дискусії на тему потрібен чи не потрібен аеропорт. На мою думку, необхідно усе робити для того, щоб було чим користуватися полтавцям. Треба максимально зберегти ту інфраструктуру, яку маємо на сьогоднішній день. Уже почали роботу щодо зміни тарифів. Якщо нам удасться погодити усі питання із міністром інфраструктури України Андрієм Пивоварським, то буде підписаний новий тарифний графік у Полтаві.

Крім того, мова йшла про майбутні вибори до місцевих рад, проведення Сорочинського ярмарку та організацію розважальних заходів під час дійства та про Макухівське сміттєзвалище. Детальніше дивіться у сюжеті ГромадськогоТБ.Полтава:

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter