Фермер-переселенець зі Щастя будує нове життя на Полтавщині

Суспільство
Ольга Матвієнко17 листопада 2015 о 16:491386 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Фермер-переселенець зі Щастя будує нове життя на Полтавщині
Ахмеда Камалова війна змусила змінити місце проживання вже вдруге.

Фермер-переселенець зі Щастя будує нове життя на ПолтавщиніАхмед разом із родиною переїхав із Щастя на Полтавщину, тікаючи від війни. Фото – poltavske.tv

Вісім років тому фермер із жінкою та синами виїхав з рідної країни до міста Щастя Луганської області. Проте і там невдовзі розгорнулися бойові дії. Ахмед був змушений залишити рідний дім і те, що наживав роками. Свою історію чоловік розповів журналістам ГромадськогоТБ.

Винайнявши дві вантажівки, він вивіз зі Щастя худобу, зерно та інші статки і приїхав із сім’єю на Полтавщину.

Місцевий фермер Микола Хворост допоміг переселенцям знайти землю в Чутівському районі площею 2 га. Ахмед каже, що для випасу худоби йому необхідна територія в 25 разів більша, проте поблизу немає таких великих вільних земель.

Тому поки що сім’я фермерів мешкає в селі Новофедорівка, що неподалік Чутового, у старенькій домівці, умови проживання в якій залишають бажати кращого.

Фермер-переселенець зі Щастя будує нове життя на Полтавщині

З ранку до пізнього вечора батько та сини важко працюють, аби підтримувати життя на фермі. Жінки теж невтомно пораються по господарству.

Про минуле Ахмед намагається не згадувати.

– Ви думаєте, як це – все кинути та поїхати… Навіть не хочу згадувати, – каже голова сімейства.

Читайте також: Життя з нової сторінки: Ірина Васильченко вимушена була кинути домівку через війну

Фермер-переселенець зі Щастя будує нове життя на Полтавщині

Онука дідусь вчить любити країну, в якій тепер мешкають вимушені переселенці. Трьохрічний Заур вже вивчився фразам «Слава Україні», «Героям Слава» і знає деякі вірші українською мовою.

– Україна – гарна країна. Не займайся криміналом – працюй. Нагодує, всіх нагодує, – вважає Ахмед.

Якщо ви маєте можливість і бажання чимось допомогти цій сім’ї, звертайтеся за контактними номерами ГромадськогоТБ.Полтава (095-915-75-80; (0532) 65-65-07).

Довідково: «Життя з нової сторінки» – цикл програм, присвячений проблемам тимчасово переміщених осіб, що нині мешкають на Полтавщині.

Інформаційна кампанія «Життя з нової сторінки» проводиться ГО «Полтавське Громадське Телебачення» в рамках проекту «Сприяння плюралізму та діалогу в українському суспільстві», що реалізується Фондом Східна Європа за підтримки ChildFundDeutschlande.V. та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter