«Двійників»-переселенців більше не буде, запрацював єдиний реєстр — міністр

Суспільство
Юлія Обелець2 серпня 2016 о 08:01498 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 «Двійників»-переселенців більше не буде, запрацював єдиний реєстр — міністр
З 1 серпня в тестовому режимі запрацював електронний реєстр тимчасово переміщених осіб (ВПО).

«Двійників»-переселенців більше не буде, запрацював єдиний реєстр — міністрЗапрацював єдиний реєстр вно. Фото – gromada.ks.ua

Єдиний реєстр переселенців запрацював у тестовому режимі. Зараз працівники регіональних управлінь соцзахисту вносять дані про ВПО у базу, повідомив «Громадському радіо» міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Він спрогнозував, що усі дані місцеві працівники внесуть до початку вересня. Наповнення реєстру у першу чергу дасть можливість побачити переселенців, які встали на облік одразу в кількох регіонах одночасно, додав Андрій Рева.

– Якщо людина, умовно кажучи, могла зареєструватися в Харкові, Львові одночасно і не було видно, що вона в двох місцях на обліку стоїть, то тепер ніяких двійників не може бути. Це дозволяє в електронному вигляді обмінюватися з зацікавленими структурами (пенсійний фондом, СБУ, Держприкордонною службою) для того, щоб вирішувати питання, які сьогодні є в зв’язку з цією проблемою, — зазначив міністр.

Реєстр буде доступним лише для службовців різних відомств, а не для громадян, сказав Андрій Рева. Він пояснив це тим, що у базу вносяться персональні дані громадян.

Довідково:

Станом на 20 липня на обліку в Полтавській області в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб перебуває 29284 осіб, а це – 19308 сімей. Понад 18 тисяч переселенців отримують соціальні виплати.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter