Думки про місце встановлення пам’ятника Мазепі в Полтаві у Бублика і Мамая різні

Суспільство
Надія Труш24 травня 2015 о 09:431307 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Думки про місце встановлення пам’ятника Мазепі в Полтаві у Бублика і Мамая різні
Де буде встановлено пам’ятник Мазепі і чи взагалі це буде зроблено – залишається відкритим питанням.

Думки про місце встановлення пам’ятника Мазепі в Полтаві у Бублика і Мамая різніЦей пам’ятник виготовлений для Полтави

Нардеп Юрій Бублик і міський голова Полтави Олександр Мамай мають різні думки щодо встановлення пам’ятника гетьману Івану Мазепі.

Нагадаємо, Олександр Мамай говорив про свою не упевненість щодо доцільності встановлення пам’ятника у місті, натякаючи на нинішню ситуацію у державі. Деякі громадські активісти, незгодні із словами мера, все ж продовжують збір коштів, яких не вистачає на деталі до 4,5-метрового Мазепи. Загалом, тяганина із вшануванням гетьмана у нашому місті триває уже 5 років. Відкриття пам’ятника анонсували протягом цього часу щороку. Однак він досі знаходиться у Києві.

Виявляється, затримка не лише у коштах, а в тому, де саме пам’ятник буде розміщено. Раніше йшлося, що місце уже визначено: біля Свято-Успенського собору. Мамай це заперечував, мовляв, жодних погоджених рішень немає. В нардепа Юрія Бублика, одного із ініціаторів встановлення пам’ятника, протилежна думка.

– Сподіваюся, докладемо максимум зусиль, щоб в поточному році пам’ятник встановити. Усіх необхідних коштів ще не заплатили за його виготовлення, зараз займаємося пошуком грошей, – так говорить нардеп про хід вшанування пам’яті Мазепи.

Бублик говорить про територію біля Свято-Успенського собору.

– Іншого місця немає. Є звернення, яке "Свобода" готувала до міської ради, але позиція міського голови і вся його політика антиукраїнська. Та не довго залишилося, у жовтні вибори, – резюмував Бублик.

Нагадаємо, сам нардеп не виключав ймовірності висунення власної кандидатури на пост мера Полтави. Про це він заявляв у інтерв’ю журналісту "Кола".

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter