Безпечний Миргород: в курортному місті почали встановлювати камери спостереження

Суспільство
Юлія Обелець21 жовтня 2015 о 14:44992 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Безпечний Миргород: в курортному місті почали встановлювати камери спостереження
У Миргороді встановлять 16 камер, які передбачає проект «Безпечний Миргород».

Безпечний Миргород: в курортному місті встановили камери спостереженняБезпечний Миргород: в курортному місті встановили камери спостереження. Фото vindaily.info

Проект «Безпечний Миргород» передбачає встановлення 16 камер відеонагляду у місті. Ці прилади контролюватимуть не тільки центральну частину, торгівельні і розважальні заклади, а й перехрестя та в’їзди до Миргорода. Про це йдеться на сайті Миргородської міськради.

Нагадаємо, ініціативу ще навесні озвучив очільника Миргорода Сергій Соломаха. Пропозицію вже почали втілювати працівники міського відділу міліції. Начальник Миргородської міліції Володимир Река презентував перші результати проекту «Безпечний Миргород» по встановленню найсучасніших цифрових відеокамер з системою розпізнавання автомобільних номерів, із записом дати та часу події. На екран монітору чергової частини вже вивели 4 камери. Через них правоохоронці спостерігають цілодобово і контролюють ситуацію на вулицях в режимі онлайн.

– Безпеці жителів та гостів нашого курортного міста приділяється значна увага," - зазначив Володимир Река. – Завдяки відеозаписам жодне вчинення злочину, транспортна пригода чи навіть правопорушення не залишаться поза увагою.

До речі, у Глобиному на вулицях встановлять дев’ять камер відеоспостереження

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter