Аваков пояснив, як відбуватиметься перехід від міліції до поліції

Суспільство
Юлія Обелець21 жовтня 2015 о 18:171114 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Аваков пояснив, як відбуватиметься перехід від міліції до поліції
Перехід від міліціонера до поліцейського розпочинається з написання відповідного рапорту.

Аваков пояснив, як відбуватиметься перехід від міліції до поліціїАваков пояснив, як відбуватиметься перехід від міліції до поліції/

У процесі відбору розгядатимуть особисті якості працівника, наявність претензій до його служби та бажання служити далі у Національній поліції України. Про це повідомив АрсенАваков під час засідання колегії Міністерства внутрішніх справ України.

З його слів, перехід від міліціонера до поліцейського розпочинається з написання відповідного рапорту. Якщо до претендента щодо його служби немає претензій, людина переходить до наступного етапу – переатестації. Якщо ж такі претензії виникнуть, працівник може потрапити під скорочення.

Нагадаємо, у Полтаві до першого етапу тестування в поліцію допустили 4746 осіб

Аваков зазначив, що бійцям добровольчих батальйонів МВС «не слід переживати за своє майбутнє», оскільки вони матимуть змогу увійти або в структуру поліції спеціального призначення, або ж до лав Національної гвардії України.

Ми жодного нашого бійця, офіцера не залишимо автоматично в стороні, не заслухавши і не розглянувши його, – процитували міністра на сайті Урядового порталу.

Він також повідомив, що начальників головних управлінь Національної поліції в областях чекатиме конкурс. Визначатимуть найбільш достойних кандидатів консультативні комісії. У деяких великих містах України ліквідують міські управління міліції. У той же час районні управління дещо змінять свої функції.

До теми – Кабмін дозволив платити кіберполіцейським до 30 тисяч на місяць

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter