Антимонопольний комітет порушив справу проти полтавського «Укртелекому»

Суспільство
Ольга Матвієнко10 лютого 2016 о 10:12809 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Антимонопольний комітет порушив справу проти полтавського «Укртелекому»
«Укртелеком» порушив умови договору зі споживачем.

Антимонопольний комітет порушив справу проти полтавського «Укртелекому»Антимонопольний комітет розглянув заяву проти «Укртелекому». Фото – kakotvet.com

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення АМКУ порушила справу проти полтавської філії ПАТ «Укртелеком» за ознаками зловживання монопольним становищем на ринку.

Як повідомили у прес-службі територіального відділення, підприємство із 31 жовтня 2015 року не розглянуло заяву користувача послуг зв’язку про поломку.

– Згідно з договором на надання послуг телефонного зв’язку підприємство зв’язку було зобов’язане забезпечити безперебійну роботу телефонного зв’язку та вжити заходи по усуненню пошкодження в термін відповідно до діючих норм, а в разі не усунення пошкоджень та порушенням контрольного терміну (5 діб з моменту звернення Споживача до Підприємства зв’язку) абонементна плата за весь час пошкодження не повинна була нараховуватись. Крім того, підприємство зв’язку повинно сплатити штраф шляхом перерахування абонементної плати в розмірі 25% добової абонементної плати за кожну добу перевищення контрольного терміну, але не більше як за три місяці, – йдеться у повідомленні ТВ АМКУ.

Розслідування у цій справі триває.

Читайте також: «Полтававодоканал» зараховував споживачам більше води до сплати, ніж визначено нормами

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter